Skip to content Skip to footer

ORMAN VE EKOSİSTEM
ZİRVESİ / FUAR

Yaz aylarında artan hava sıcaklığının etkisiyle her sene ormanlarımızdan bir parça kopuyor. Kopan parçalar aslında hayatımızdan, canımızdan, geleceğimizden uçup gidiyor. Ormanlarda oluşan tahribatla birlikte nice canlı varlık da evinden, yuvasından, hayatından olmakta. Sonuç olarak ekolojik dengede geri dönüşü mümkün olmayan zararlar karşımıza çıkmakta.

Tüm bunları engelleyici, önleyici ya da en az hasarla atlatabileceğimiz tedbirlere dikkat çekmek amacıyla Orman ve Ekosistem Zirvesine sizleri davet ediyoruz.

Orman Mühendisleri Odası’nın koordinatörlüğünü yaptığı Zirvede, konu ile ilgili uzman kişilerle bir arada Kamu, Özel Sektör ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlikte gerek doğamızın gerek işletmelerimizin, gerekse milli ekonomimizin geleceği açısından birçok fikir alışverişi yapılacak, konuşmalar düzenlenecek, eğitimler verilecek ve çözüm önerileri sunulacak.

TÜM SİSTEM BİR ARADA

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü öncülüğünde Orman Mühendisleri Odası koordinasyonunda düzenlenecek olan
ORMAN VE EKOSİSTEM ZİRVESİ
ile Ormanlarımızın korunması ve arttırılması, İklim Değişikliğinin önüne geçilmesi için Kamu, Özel Sektör ve Ekosistem içerisindeki tüm dinamikler bir araya geliyor.
25 Bin+
Ziyaretçi
10 Bin Metrekare
Fuar Alanı
100+
Konuşmacı
Özel
Sektör
25+
Üniversite
Kamu
Kurumları

Katılım Bilgisi

Stand kurulumu için ayrılan alanlarda katılım sağlayabilirsiniz. Başvuru için tıklayın.

Sponsorluk dosyasına erişmek için tıklayınız.

Konuşmacı olarak katılım için tıklayınız.

Etkinliklere katılım ücretsizdir.

Subtitle
Instagram

[instagram-feed]