Skip to content Skip to footer

İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Çğretim Üyesi, Sürdürülebilir Kalkınma Uygulama ve Araştırma Merkezi Direktörü

Brief info

İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Ekonomi ve Finans Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapıyor. Ayrıca Sürdürülebilir Kalkınma Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin müdürlüğü ve Lojistik Yönetimi Bölüm Başkanlığı görevlerini sürdürüyor.

Lisans derecesini Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü’nden 2002 yılında aldı. 2005 yılında Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Politikası Yüksek Lisans Program’ından mezun oldu. 2005 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Politikası Doktora Programı’na kabul edildi ve 2010 yılında mezun oldu.

TİM Sanayide Sürdürülebilirlik Bilim Kurulu TTMD Küresel Isınma ve İklim Değişikliği Teknik Komitesi Üyesi. Büyüme ve Kalkınma Ekonomisi, Yeşil Ekonomik Dönüşüm ve Sürdürülebilir Kalkınma alanlarında çalışıyor. Sürdürülebilir kalkınma alanında birçok bölgesel ve uluslararası proje yönetti.