Skip to content Skip to footer

Sürdürülebilir Yaşam Okulu Kurucusu, Eğitmen, Yayıncı

Brief info

İstanbul Üniversite Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi lisans, Tanıtım ve Halkla İlişkiler yüksek lisans mezunu. ABD’de iletişim stratejisi eğitimi aldı.
Türkiye’nin ilk kurumsal dijital projeleri kuruluşunda; iş, ürün ve içerik geliştirme, pazarlama iletişimi, tedarik ve operasyon yönetimi alanlarında çalıştı.

Bersay İletişim Danışmanlığı, Futurekids Türkiye, Doğan Online, Borusan Elektronik, Hürriyet Internet Grubu ve Kanz Çocuk Giyim’de görev aldı.
2003 yılından başlayarak KOSGEB onaylı eğitmen olarak KOBİ’lere ve İstanbul AREL Üniversitesi öğrencilerine e-ticaret dersi verdi.
2006’da Türkiye’nin ilk organik e-ticaret sitesini, 2017’de Yeşil Çocuk ve 2021’de Sürdürülebilir Yaşam Okulu projesini kurdu. 2011’de radyo programlarına başladı.

2018 ÇEVKO Vakfı Yeşil Nokta Basın Ödülü aldı. Karnaval’da Yeşil Çocuk ve Sürdürülebilir Yaşam Okulu Podcast serilerini hazırlıyor. Sürdürülebilirlik için içerik üretiyor, etki odaklı sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyor. Danışmanlık, eğitim, podcast ve yayını hizmeti sunuyor.

Nelson's Speeches